59. Ankara Toastmasters Toplantısı – Yeni Yıl

Yeni yıl demek, bütün olumsuzlukları bir kenara itip, hayallerin, ümitlerin halen var olduğunu bilmek ve ümitlerin yeşereceği günleri görmemiz için bize verilen bir şans ve doğanın armağanıdır. Kim bilir belki de birileri için yeniden doğuş ya da hayatı sıfırlamaktır.

2017’ye dair yeni hedeflerimizi ve beklentilerimizi konuşacağımız, geçip giden senenin unutulmazlarını hatırlayıp yeni seneye umutla bakacağımız bir akşamda hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Yıllardır dünyanın birçok ülkesinde üyelerinin topluluk önünde konuşma ve liderlik yeteneklerini geliştirmek için yapılanmış uluslararası Toastmasters organizasyonuna bağlı Ankara kulubü, 59. kez yine bir Pazartesi akşamı birbirinden güzel üç konuşmayla sahne alıyor.

Topluluk önünde konuşma yeteneklerinizi geliştirmek, birbirinden değerli konuşmacıları dinlemek ve bizlere eşlik etmek istiyorsanız, sizi de aramızda görmek isteriz.

Özlem Doğanyiğit

Toplantı Ustası

Etkinlik.io

Bir önceki yazımız olan Halep’e yardım tırları Keçiören’den yola çıktı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir