Başkan Gökçek Kalecik’te çiftçilerle buluştu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Kalecik’te kendilerine Büyükşehir tarafından yem, tohum, fidan ve damızlık koyun dağıtılan çiftçilerle bir araya geldi. Kalecik’te ’evet’ mitingine katılan Başkan Gökçek, ilçe çıkışında çiftçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Kendilerine Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Daire Başkanlığı tarafından dağıtılan tohum, damızlık koç, marul, kıvırcık, karalahana ve maydanoz fideleriyle ilçe çıkışına gelen çiftçiler, tarım ve hayvancılığın gelişmesine yönelik desteklerinden dolayı çok memnun olduklarını belirterek, Gökçek’e teşekkür ettiler.

Gökçek de , Büyükşehir Belediyesi tarafından Kalecik’e yapılan tarımsal ve hayvansal desteğin devam edeceğini belirterek, ilçelerin tarımsal ve hayvansal yönden gelişmesine önem verdiklerini söyledi. Gökçek, çiftçilerin isteklerini de kırmayarak, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir önceki yazımız olan MGK Toplantısı Beştepe’de başladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir