Diriliş Ertuğrul 88.bölüm fragmanı! Ebu Mansur artık

Son bölümüyle adeta izleyenleri şoke eden Diriliş Ertuğrul 88.bölüm fragmanı yayınlandı. Yine olay sahnelerin yaşandığı Diriliş Ertuğrul yeni bölüm tanıtımı ise dizinin yayınlanmasıyla büyük merak konusu oldu. Peki Diriliş Ertuğrul 88.bölümünde neler olacak? Karacahisar kalesini almayı da Vasilyus’un kellesini imparatora yollamayı da iyi biliriz diye Ertuğrul yeni planı ne olacak? İşte TRT 1’in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümü ile ilgili tüm merak edilenler

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 88.BÖLÜM FRAGMANI

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 88.bölümü fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi 17 Mayıs çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 88.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? TAHMİNLER

Ertuğrul Bey Vasilyus’un kurduğu tuzakta verdiği şehirler için yas tutar. Vasilyus ise yine hain planlarını yapmaya devam eder. Vasilyus Ertuğrul’u tuzağa düşürdükten sonra yarıma gelen Sultan’ın askerilerinin kim olduklarını ve Ebu Mansur’un kim olduğunu anlamaya çalışıyor.

İbnü’l-Arabî ise Sultan’ın gözünün şehit olduğu mağaraya gidiyor ve çok üzülüyor. Sultan mağarada ne olduğunu ve önemli olanın Karacahisar’ı fethetmek olduğunu anlıyor. Bu sırada Ertuğrul Bey Ebu Mansur’un sultan olduğunu öğreniyor. Aliyar Bey’in ölüp ölmeyeceği ise yeni bölümün yayınlanması ile birlikte ortaya çıkacak

Bir önceki yazımız olan Tatlı Bela 68.bölümü Kanal 7'den hemen izle! Astha artık başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir