Diriliş Ertuğrul dizisine damga vuran doğum sahnesi

Her bölümü farkı bir heyecana sahne olan Diriliş Ertuğrul 87.bölümündeki doğum sahnesi geceye damga vurdu. Peki Halime Hatun’un bebeğe ne olacak? Halime Hatun’a ne oldu? Bebek yaşayacak mı? sorularının cevaplarını ise önümüzdeki bölümlerde bulacağız.

Diriliş Ertuğrul Halime’nin Bebeğine Ne Oldu?

Diriliş Ertuğrul’un 87. bölümüne, hamile olan Halime Hatun’un doğum sahnesi damga vurdu. Halime Hatun akşam yemeğinde birden sancılandı ve doğumu başladı. Ancak ters giden bir şeyler vardı.

Artuk Bey doğumun başladığını ancak ters giden bir şeyler olduğunu bebeğin ters gelebileceğini söyledi. Hemen ebe hatun çağırıldı ve Banu çiçek, Aslıhan Hatun, Hafsa Hatun, Hayme Ana, Halime’nin yanına geldiler. Ertuğrul dahil herkes çok endişeliydi.

Halime Hatun doğum esnasında çok zorlandı, bebeğin kolayca gelmeye niyeti yoktu, ebe hatun da bebeğin ters geldiğini onu düzeltmeleri gerektiğini söyledi. Halime Hatun daha fazla acıya dayanamayıp doğum sırasında bayıldı.

Bir önceki yazımız olan Payitaht Abdülhamid 12. bölüm fragmanı! Şoke eden karar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir