İMOB Mobilya Fuarı Ankara’da açıldı

Mobilya endüstrisi, girişimci ve sürekli yeni pazarlar keşfeden yapısı sayesinde son 10 yılda yaptığı ihracat atağıyla dünya sıralamasında da 13’üncü sıraya kadar yükseldi. Ankara Siteler’de faaliyet gösteren firmaların dışında diğer şehirlerden de firmaların katılımıyla gerçekleşen fuarda, mobilya sektörünün geniş yelpazeye yayılan ürün çeşitliliği ile mobilya sektöründeki yeni tasarım trendleri takip ediliyor. Türkiye ve Ankara’yı mobilya sektöründe dünyaya duyurmayı amaçlayan fuar, 2 Nisan Pazar gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak. Fuarda Türkiye’nin önde gelen mobilya firmaları yer alıyor.

Fuar ile ilgili bilgi veren Ali Güler Mobilya Yönetim Kurulu üyesi Yavuz Güler, “İkincisi düzenlenen İMOB Ankara Fuarı Pazar günü sona erecek. Bu dört günlük süre zarfında Siteler’in üretici firmaları olarak fuarda yer almaktayız. Ankaralı perakende müşterilerimizi de bekliyoruz. Fuarımıza ilgi genelde şehir dışı toptan mağazalardan olmakta. Bunun yanı sıra yurt dışından da müşterilerimiz bulunuyor. Bizim mobilyalarımız avangart tarzında ve bizler de dünyadaki modaya uyum sağlamış bulunmaktayız. Çok çeşitli ürünler ile boya, kumaş seçenekleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu atık toplayıcılarla bir araya geldi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir