Tatlı Bela 68.bölümü Kanal 7’den hemen izle! Astha artık

TV ekranlarının sevilen Hint dizisi Tatlı Bela 68.bölüm fragmanı yayınlandı. Son zamanların en çok izlenen dizisi olan Tatlı Bela 68.bölümüyle herkesi şaşırtacak. Peki Tatlı Bela yeni bölümünde neler olacak?  Abay Hapisten kurtulup Niranjan’ın evine geliyor. ve Jihothi ile yeniden barışmak istediğini söylüyor. İşte yeni bölümü yine heyecan dolu olacak Tatlı Bela 68.bölüm tanıtımı

TATLI BELA 68.BÖLÜM FRAGMANI

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 68.bölümü 13 Mayıs cumartesi günü saat 21:30’da Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Shlok Babasına Karşı gelmek istemediği için sessiz kalmayı tercih ediyor. ancak Astha’nın kesinlikle pes etmeye niyeti yoktur. ve Asyha bir kez daha Niranjana karşı durar. tabi bu durum azda olsa Anjaliyi cesaretlendirir. ve Anjali ilk kez Niranjana karşı gelin kızı Jiyothiyi Abaydan kurtarır.

Herkes şaşkın ve ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Anjali Kızı Jiyothiye sahip çıkıyor. ve Astha ile birlikte Abay’ı evden kovuyor. Niranjan ise yaşananlardan ötürü şoktadır. ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Niranjan kendisine ilk kez karşı gelen Anjalinin ne yapmaya çalıştığını anlamaya çalışıyor.Ancak Niranjan’ın pes etmeye hiç niyeti yoktur.

KANAL 7 CANLI İZLEME FREKANSI

18 Eylül 2014 tarihinden itibaren yayınlar Türksat 4A uydusu üzerinden aşağıda yer alan frekanslar üzerinden de izlenebilecek.

KANAL 7 HD

Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Posted Under
Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir