Yılın belediye başkanı seçilen Ekinci’ye ödülü verildi

Ödül törenine Gençlik ve Spor Konfederasyonu Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu üyeleri ve ilçe başkanları tam kadro katıldı. Ödül töreninde konuşma yapan Mehmet Ekinci, ödül için Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkezine ve Şanlıurfa İl Başkanlığı’na teşekkür etti. Ekinci, Eyyübiye Belediyesi olarak ilçede yapmış oldukları gençlik ve spor hizmetlerine değindi. Ekinci referanduma da değinerek Siz gençlerin geleceği için 16 Nisan referandumunda sandıkta evet oyu kullanın dedi.

Gençlik ve Spor konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanı Halil İbrahim Çelik de Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye gençlik ve spor hizmetleri çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Halil İbrahim Çelik, Bizde Şanlıurfa Gençliği olarak 16 Nisan günü yapılacak olan referandumda sandıkta evet oyu kullanacağız. Şanlıurfa gençliği Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın emrinde olmakla beraber kendisine büyük bir sadakatle bağlıdır diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Nallıhan Uzunöz Barajı Sulama Şebekesi Temel Atma Töreni başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir